Дія. Цифрова освіта .

дія

Шановні колеги та друзі!

Нагадуємо, що 25 лютого, з 10:30 до 13:20, відбудеться онлайн-форум цифрової трансформації громад “Громада в Дії”.

На Форумі ви дізнаєтесь про:

можливості громад отримати субвенцію на розвиток мережі інтернету;
дієві практики цифрових сервісів та послуг, які можна буде впроваджувати в регіонах;
досвід впровадження РТГ в громадах;
переваги використання цифрових рішень в транспортній інфраструктурі;
вигоду від цифрового управління земельними ресурсами для громад;
електронний документообіг та досвід комплексного впровадження такого інструменту в громадах.


У форумі візьмуть участь: Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України, Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України,  та інші експерти у галузі цифровізації регіонів.

Мінцифра презентує 94 Проєкти цифрової трансформації

18 лютого Мінцифра презентує Проєкти цифрової трансформації. Віцепрем'єр-міністр України — Міністр цифрової трансформаці Михайло Федоров розкаже про реалізацію проєктів національного масштабу 🚀 Саме вони допоможуть Україні увійти до ТОП-20 цифрових держав світу.

Спільно з іншими установами Мінцифра реалізує 94 проєкти, щоб цифрова трансформація охопила кожну сферу — від роботи держорганів до розвитку медицини та освіти.

Ми презентуємо:

Плани цифрової трансформації на наступні три роки у сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки та торгівлі, енергетики, інфраструктури та інших.

Публічний каталог, де у відкритому доступі будуть всі статуси і описи проєктів, а також дедлайни та відповідальні за процеси.

⏰ Коли: 18 лютого 2021 р. о 14:00
Шановні відвідувачі!
У нас для вас є чудова новина!
11 січня 2020 р. ВГО Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. Що це означає? – 6000 бібліотек по всій Україні зможуть долучитися до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» та популяризуватимуть цифрову освіту; – у комп'ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності; – бібліотеки стануть першими амбасадорами проєкту «Дія. Цифрова освіта».
Ці амбіційні плани можливі лише за вашого сприяння!
Тому ми започатковуємо нову сторінку, де будемо публікувати новини від Мінцифри та інформувати  про заходи бібліотеки щодо цифрової освіти.
Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі важливих подій !

Ділимося з вами дайджестом новин за тиждень :

Уряд схвалив постанову про електронні паспорти в Дії. Тепер можна за е-паспортом подорожувати Україною потягом чи літаком, отримати медичні, поштові чи державні послуги.Детальніше  тут .

З цього тижня під'єднатися до інтегрованої цифрової системи електронної ідентифікації можна онлайн. Деталі тут.

Мінцифра створює мапу , яка демонструє чи дотримуються українці, що повернулись із-за кордону умов самоізоляції.Немає коментарів:

Дописати коментар