Пам'ятай про Крути

29 січня Україна вшановує память Героїв битви під Крутами. Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.
У січні 1918 року кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії, багато з них - ціною власного життя.
29 січня 2020 року виповнюється 102 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов в історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь.
Світлина від Свалявська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості.З метою відзначення в Україні 102  річниці Бою під Крутами та належного вшанування Героїв Крут, у Свалявській районній центральній бібліотеці було організовано  годину пам'яті "Пам'ятай про Крути".
Голова районної ради Мирослава Ливч та голова районної державної адміністрації Роман Тарабій, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Шелеп, голова громадської організації "Правозахист-Україна" Василь Шетеля,  представники Свалявської філії Закарпатського центру зайнятості разом з присутніми хвилиною мовчання вшанували загиблих під Крутами. Під час заходу увага була привернута до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.
Світлина від Свалявська районна рада.Світлина від Свалявська районна рада.Світлина від Свалявська районна рада.

Немає коментарів:

Дописати коментар