Літня школа молодих бібліотекарів "Ne-формаt"    
         З 19 по 23 серпня 2013 року на базі туристичного комплексу «Буковель» с. Поляниця Яремчанської міської ради ( Івано-Франківська область ) проходила Літня школа молодих бібліотекарів, що отримала назву  «Ne-формат». Організаторами школи є Українська бібліотечна асоціація за підтримки програми «Бібліоміст». Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватися у професійному бібліотечному середовищі.
         В роботі Школи взяли участь 30 креативних молодих бібліотекарів –представників з майже всіх областей України.

    Прийняти  участь у цій «не форматній» школі випала честь і мені – бібліографу Свалявської ЦБС Левч Яні Іванівні.
      Програма  Літньої школи була насичена різними цікавими заняттями, майстер-класами, які проходили не тільки в традиційних чотирьох стінах а й просто неба, зокрема на вершині гори Буковель, біля водоспаду Гук на гірській галявині. Звідси й назва школи «Ne-формаt».

      Ну звичайно, що жодна школа не обходиться без виконання домашнього завдання, не обминуло це «лихо» і нас. У перший день навчання всіх учасників Школи було поділено на п’ять команд і кожна з команд отримала індивідуальне завдання над яким працювала протягом цілого навчального тижня. Завдання нашої команди полягало у розробці кампанії по залученню додаткових ресурсів до бібліотеки тобто складанні плану фандрейзингової кампанії. Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін.) для реалізації проектів  / або підтримання існування організації.

    В останній день роботи  Школи відбулася презентація проектних робіт кожної команди, а також вручення всім «школярам» сертифікатів про проходження професійного навчання у Літній школі молодих бібліотекарів.  
    Враження від участі у такому заході залишаться у моїй пам’яті  назавжди, адже завдяки цій Школі я отримала унікальну можливість не тільки удосконалити свої професійні навички, але і поспілкуватися із своїми колегами із різних куточків України.


Блог школи - http://libsummercamp.blogspot.com/


Немає коментарів:

Дописати коментар