АКЦІЯ "МАЙБУТНЄ ВАРТО ПЛАНУВАТИ" У СВАЛЯВІ

 16 травня у центрі міста, біля міського парку спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді, БФ "Центр громадських ініціативів", в рамках фінансування прграми "Здоров'я жінок України", для подружніх пар, молоді було проведено інформаційно-просвітницьку акцію "Майбутнє варто планувати".
На площі біля міського парку всі бажаючі мали змогу познайомитися із фотоекспозицією " Моя  щаслива сім'я", де на сімейних фотознімках побачили всю гамму позитивних емоцій. Щасливі батьки поділилися рецептами сімейного щастя і отримали символічні подарунки - рамки для майбутніх родинних фото.
 
 Скористалися нагодою привітати своїх матусь і наймолодші учасники свята. На адресу своїх матусь лунали із дитячих вуст віршики, а дарунками були символічні букетики ромашок.                                   
                                                          Продовжила свято директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шестак Тетяна Юріївна, яка розказала про особливості роботи центру, акцентуючи увагу на прийомні сім'ї та будинки дитячого типу. Цікаво і захоплююче провела ігри "Вчимося говорити добрі слова" та "Вчимося відчувати один одного", в яких взяли участь і дорослі і діти.     
А бабуся опікун з с. Поляна поділилася власним досвідом виховання внука. Волонтери та соціальні працівники роздавали мешканцям міста спеціальну друковану продукцію та символічні браслети зеленого кольору, закликаючи цим замислитися про своє здоров'я і важливість планування сім'ї.                     


   Наприкінці свята кожен бажаючий мав змогу виразити свої враження, почуття і емоції - створити один великий спільний малюнок із найкращими побажаннями.

Завдяки реалізації проекту жителі Свалявщини мають можливість отримати сучасну коректну інформацію щодо репрдуктивного здоровя і планування сімї. 
Немає коментарів:

Дописати коментар