ІІ етап конкурсу "Кращий читач року - 2013"

14 березня у Свалявській дитячій районній бібліотеці було визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Кращий читач - 2013". Конкурсанти виборювали звання найкращого читача в двох вікових  групах окремо для 6 і 7 класів.
  Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері, де крім конкурсантів, в залі були присутні бібліотекарі сільських бібліотек – філій району.  Всіх учасників привітала заступник директора по роботі з дітьми Олена Іванівна Камінська та члени журі : письменниця Магдалина Шелемба (голова журі), директор ЦБС Бітлянин Марія Юріївна, бібліотекарі дитячої районної бібліотеки Ковач Ольга Іванівна та Островка Вікторія Вікторівна. Переможець конкурсу "Кращий читач-2011" Наталія Туряниця розповіла про свої враження від участі у конкурсі і показала презентацію про візит до Львова на Форум видавців.
 Конкурс розкрив дитячі таланти. Діти із захопленням демонстрували свої здібності : грали на музичних інструментах, співали. Хтось проявив себе як художник , декламатор,  а хтось уміє вишивати і плести бісером.  Але всіх об"єднало одне захоплення - читання.
Переможцями стали найактивніші читачі, які прочитали найбільше книг з бібліотеки не за шкільною програмою,  систематично вели читацький щоденник, уміли представити себе і свою улюблену книгу - це  учениця 7 класу Туряниця Сніжана (с.Павлово) та учениця 6 класу Бадиля Тетяна ( с.Поляна) , як і захищатимуть звання кращого читача  27 березня в м.Ужгород. 

Немає коментарів:

Дописати коментар