Леся Українка : 150 імен


 Вперше !
 

💥  Твори, листи та переклади Лесі Українки у повному неспотвореному цензурою зібранні.
Презентація 14-томника  стане центральною подією ювілейного року. Україна чекала на це видання півстоліття. Зібрання дійсно унікальне, адже попереднє «повне» видання було цензурованим і складалося з 12 томів.
Принципова відмінність зібрання — це максимальна увага до рукописів Лесі Українки, зокрема до чернеток, які відкривають завісу над таємницями творчого процесу. 
Видання поділене тематично і жанрово за такими напрямами-блоками:
📚  драматургія (1–4 томи.), 
📚  поезія та ліро-епічні поеми (5 том), 
📚  художня проза (6 том), 
📚  літературна критика та публіцистика (7 том), 
📚  переклади (8 том), 
📚  записи народної творчості та пісні, записані з голосу Лесі Українки (9 том), 
📚  «Стародавня історія східних народів» та конспекти, виписки, нотатки (10 том), 
📚 листування (11–14 томи). 
Повне зібрання творів Лариси Косач-Квітки офіційно представлять у рамках Масштабного мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» в Національний центр «Український дім».
Зібрання підготовлено та видано зусиллями провідних науковців Волинський національний університет імені Лесі Українки та інших навчальних і наукових інституцій України:  Агеєвою Вірою Павлівною, Вісич Олександрою Андріївною, Громиком Юрієм Васильовичем, Данилюк-Терещук Тетяною Ярославівною, Кирилюк Світланою Дмитрівною, Кицан Оленою Вікторівною, Кочергою Світланою Олексіївною, Маланій Оленою Олександрівною, Моклицею Марією Василівною, Полюхович Ольгою Павлівною, Прокіп Валентиною Анатоліївною, Романовим Сергієм Миколайовичем, Семенюк Ларисою Степанівною, Сірук Вікторією Григорівною, Стріхою Максимом Віталійовичем.
https://www.facebook.com/MKIPUkraine/?__cft__[0]=AZWA_pgO9HWp-DbuMK-mmYUTa1HuWPwDKNh5BIaxHsOjykIfchiUrzwW2_a3aKAiJx2xFGgNez_I_UHfr48ewEXIW7iFu1_aXSTFUUMiOy6d52k2IZ4DTkrOk3fM95IfrVqEiyM0WSVuQPnit06ZNk7fsx6QWFR8GDH1bciZl6MkJcTNYFKRXOXZXtzDRLVIv-Fk3QTy8GIDBQBfSfwLyfUj&__tn__=-UC%2CP-y-R

Маємо надію, що наша бібліотека буде в числі тих, які отримають це фундаментальне видання .

#ЛесяУкраїнка150імен #ЛесяУкраїнка150років

1 коментар:

  1. містер Педро абсолютно неймовірний. він був таким чуйним, таким терплячим і чесним і просто чудово виконував свою роботу кредитного спеціаліста. Я куплю з ним кожен майбутній будинок, якщо коли-небудь переїду в округ Колумбія. він просто найкращий». Я рекомендую всім, хто тут шукає позику, зв’язатися з кредитним спеціалістом Педро на електронну адресу... pedroloanss@gmail.com зателефонувати в WhatsApp: +18632310632

    ВідповістиВидалити