Напередодні  Шевченківських  днів  у всіх бібліотеках Свалявщини оформили виставки-персоналії, книжкові полички, провели масові заходи про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

На Шевченківський стартинейджер, влаштований в центральній районній бібліотеці, завітали студенти І курсу 7 групи за спеціальністю “Адміністратор. Портьє”Свалявського професійного будівельного ліцею. 


Незвичайна, ігрова форма заходу, яка дозволила дітям позмагатися, хто краще знає долю і творчість поета, захопила юнаків і дівчат.
 У ході квесту студенти  активно відповідали на питання вікторини, відгадували твори за уривками  і проявили неабиякі знання творчості Кобзаря.  
Наприкінці заходу залюбки читали поезію Тараса Шевченка Гойда Вероніка, Гартавер Каміла, Мигович  Іванна та  Попович Аліна.
Хочемо висловити вдячність класному керівнику Івановій Наталії Олександрівні, майстру виробничого навчання Плоскіні  Еріці Степанівні та бібліотекарю Свалявського будівельного ліцею Калій Валерії Михайлівні за співпрацю в організації заходу.


Немає коментарів:

Дописати коментар