«Афганістан болить в моїй душі»


Саме під такою назвою 11 лютого пройшла зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані. Захід було організовано з ініціативи завідуючої бібліотеки-філії с. Плав’є Мигович Надії Іванівни та завідуючої клубом с. Плав’є Мелеш Світлани Андріївни.
На зустріч були запрошені Шутов О.М. – голова районної спілки ветеранів Афганістану, учасники бойових дій Фурть П.П.,  Гудак  В. В., а також матір загиблого солдата Русин Поліна Василівна.

Метою даного заходу було вшанування пам’яті тих, хто поліг на афганській землі. Близько 190 юнаків із Свалявщини брали участь у цій безглуздій чужій для нас війні. 4 з них загинуло. Не повернувся додому і житель села Плавє Русин Михайло. Односельчани  вшанували його пам'ять поклавши живі квіти на його могилу.Зі сльозами на очах мати згадує свого сина, якому не було й двадцяти років.                                                        

Активну участь у підготовці та проведенні вечора брали учениці  8-го класу Дусинської ЗОШ Попович Ніколь та Апіна Юля.  У виконанні літературно-пісенного ансамблю «Берегиня» під керівництвом Василя Циганина звучали пісні, що славили героїчні вчинки воїнів-інтернаціоналістів.
Своїми спогадами про війну поділився Шутов Олександр Михайлович, який одразу після закінчення військового училища був призваний до Афганістану.  

Жоден воїн-афганець не залишився поза увагою - бібліотечні працівники вручили їм квіти . А на прощання побажали здоровя чистого та мирного неба, щасливого майбутнього для їх дітей. Зустріч, яка відбулася з нагоди 25-ої річниці виведення Радянських військ з Афганістану,  надовго залишиться в пам’яті всіх її учасників  


Немає коментарів:

Дописати коментар