День краєзнавста

        Нещодавно в бібліотеці села Уклин було проведено День краєзнавства "Знай свій рід, своє село, свою пісню." Метою цього заходу є  виховання патріотизму, любові і бережливого ставлення до рідної землі, адже щоб продовжувати історію, творити її, ми маємо знати про минуле нашого краю. Як сказав Григорій Сковорода: "Пізнай  свій край, свій рід, свою землю - і ти побачиш свій шлях у житті."
       На захід було запрошено вчителів Уклинської ЗОШ І ст. та учнів 1-4 класів.
Відкрила свято краєзнавства бібліотекар Емма Іванівна Ганькович, яка познайомила присутніх із краєзнавчою літературою представленою у бібліотеці та краєзнавчим кутоком "І оживає все минуле".

З розповіді завідуючої початкової школи Наталії Кодрі , учасники дійства дізналися як і за яких обставин засновано село Уклин і звідки походить його назва. Вона також розповіла про унікальну архітектурну памятку, що знаходиться у центрі села - деревяну церкву св. ап. Петра і Павла, побудовану у кінці ХVІІІ ст.  На Закарпатті залишилося лише чотири такі церкви, але уклинська є найстаршою і не зазнала переробок. Наприкінці з дітьми було проведено вікторину "Як ти знаєш рідний край?


Немає коментарів:

Дописати коментар