Майбутнє варто планувати, або Андріївські вечорниці по - бібліотечному

12 грудня, напередодні Андрія, Свалявська районна бібліотека відзначила молодіжними тематичними вечорницями з веселими піснями, гаданнями для дівчат, та гарним настроєм. Особливість Андріївських вечорниць, організованих бібліотекою, полягає в тому, що це були не тільки пісні і ворожіння, а й спілкування з лікарями - фахівцями в галузі збереження репродуктивного здоров'я. Адже захід  відбувся в рамках проекту "Майбутнє варто планувати", який реалізується бібліотеками Свалявщини у партнерстві з БФ"Центр громадських ініціатив" ( м.Перечин) і  за фінансування Програми "Здоров'я жінок України" .


Присутніх привітала директор бібліотечної системи Марія Бітлянин, а вже потім тону задавала газдиня вечорниць  - Надія Мигович.
Ті, хто прийшов на захід, мали можливість не тільки подивитися а й самі взяти участь у  дійстві : дівчата гадали собі на свою долю. Всім додавав гарного настрою  літературно-пісенний ансамбль "Берегиня" під керівництвом В.Циганина, який виконав низку українських співанок. Звичайно, всіх присутніх запросили до столів і почастували традиційними святковими стравами "до Андрія".
Відверта і доступна консультація лікаря-гінеколога Желізняк Алли Петрівни про сучасні методи захисту від небажаної вагітності та рекомендації лікаря Габрука Миколи Олександровича  переконали присутніх, що майбутнє справді варто планувати.

Немає коментарів:

Дописати коментар