"Юристи,закон та правопорядок"

   Нещодавно в Свалявській ЦРБ " В рамках Тижня правових знань, присвяченогоДню юриста",з користувачами та учнями 11 класу Свалявської ЗОШ I -III ст., №1 була проведена інформаційна година . До даного заходу в читальній залі оформлена книжкова виставка
" Діти і закон". На виставці представлені:
- Закони України;
- Конституція України;
- Збірник міжнародних документів та нормативно-правових актів України з питань соціально-правового захисту дітей;
- Офіційний вісник України;
- Систематичне зібрання чинного законодавства України;
- Бюлетень Міністерства юстиції України;
- Кодекси України;
Виставка проводиться з метою ознайомлення громадян із законодавством, яке визначає їх права і обов’язки, та способами його практичного застосування. Відвідувачі бібліотеки мають можливість ознайомитися з Конституцією України, тематичними методичними матеріалами, розробленими спеціалістами Свалявського районного управління юстиції.
                   
На зустрічі були присутні і виступали: в.о. начальника Свалявського РУЮ Татач Т.М., провідний спеціаліст відділу державної реєстрації ЮО та ФОП, ЛОГ РС Свалявського РУЮ Мішко М.М., начальник кримінальної міліції у справах дітей Свалявського РВ УМВС Станкович І.І. та завідуюча юридичного сектору апарату Свалявської РДА Павлич В.М. проведено інформаційну годину для читачів Центральної районної бібліотеки м. Сваляви.
    В рамках цього заходу слухачів було ознайомлено із системою органів юстиції, значенням професії юриста у суспільстві, з необхідністю знати свої права, практикою реалізації цих знань у разі порушення прав дітей. Адже в Україні діють відповідні державні інституції та міністерства, які працюють на терені захисту прав дитини, щоб кожна дитина почувала себе захищеним законом повноцінним членом суспільства.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар