«Наше здоров’я – у наших руках»

З травня 2013 р. Свалявська ЦРБ спільно з БФ "Центр громадських ініціатив" здійснює проект "Майбутнє варто планувати", що фінансується у рамках програми "Здоров"я жінок України".  Програма «Здоров’я жінок України» - це п’ятирічна Програма Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Метою цього проекту є підвищення поінформованості жінок та пар репродуктивного віку щодо прийняття рішення стосовно планування сім"ї та репродуктивного здоров"я, використання сучасних та ефективних методів контрацепції, як альтернативи не планованій вагітності та абортам шляхом проведення широкомасштабної інформаційної кампанії на території Закарпатської області.
У рамках проекту 12 вересня у читальній залі ЦРБ було проведено зустріч-консультацію з лікарем гінекологом ЦРЛ Желізняк Аллою Петрівною.

         На зустріч прийшли юні дівчата - учениці 10-11 класів ЗОШ І-ІІІст. №1, №2. Алла Петрівна дала консультацію з питань репродуктивного здоров’я підлітків, сучасних методів контрацепції і подальшому плануванні сім'ї. Дівчатка ставили питання, які турбують сучасних підлітків і майбутніх матерів. А бібліотека підготувалася до такої зустрічі: організувала книжкову виставку «Плануємо майбутнє разом», яку доповнив перегляд відеоролика «Коли дівчинка дорослішає».

      Під час реалізації проекту планується  зустріч з  психологом, а також вулична акція "Сплануй своє майбутнє!" під час святкування Дня міста Свалява (21 вересня). Немає коментарів:

Дописати коментар