На Свалявщині стартувала програма "Бібліоміст".

3 січня 2013 р. у Свалявській ЦРБ та бібліотеках-філіях сіл Неліпино, Росош, Керецьки відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до Інтернету та надання нових біблоітечних послуг.
      Відтепер мешканці Свалявщини мають нагоду спілкуватися з рідними по Skype, надсилати й отримувати електронну пошту, реєструватися в сомережах, вільно і безкоштовно користуватися мережею Інтернет для роботи і навчання. А допомагати їм готові бібілотечні працівники, які спеціально навчалися в  Регіональному тренінговому центрі на базі Закарпатської ОУНБ ім. Ф.потушняка.
      На урочисте відкриття прийшло багато гостей, серед яких начальник управління культури ОДА Глеба Ю.Ф., представники програми "Бібліоміст" з Києва - Наталія Новакова, з Ужгорода -  Андрій Вишняк, голова Свалявської РДА Георгій Уліганинець, головний спеціаліст управління культури ОДА Дурунда О.С., директор ЗОУНБ ім. Ф.Потушняка Григаш Л.З., директор Закарпатського центру соціально-психологічної раебілітації дітей Попович  О.П.. керівник громадської організації інвалідів "Центр Ружа" та інші.
      Бібліотекарі щиро запрошують всіх бажаючих скористатися новими бібліотечними послугами.
Хлібом-сіллю зустрічають гостей
Інтернет розкаже і покаже, як святкують Новий рік!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар